Barokní sál


Dvoupatrový barokní kamenný sál se štukovou výzdobou a vysvěcenou kaplí je využíván pro svatební obřady, koncerty, divadelní představení, konference, školení, hudební workshopy, módní přehlídky nebo filmovou a foto produkci.


Dvoupatrový barokní sál se nachází v prvním patře a je největším prostorem Zámku Křinec. Obdélníkový půdorys sálu má rozměry 15 x 8,2 metru s výškou stropu 8 metrů. K sálu přiléhá výklenek s kaplí a oltářem. Kapli lze v případě potřeby uzavřít skládacími dřevěnými dobovými dveřmi. 

Do sálu vedou dvoje dveře z chodby a troje dveře ze sousedních pokojů. Sál je intimně osvětlen nástěnnými lustry. K dispozici jsou toalety v přízemí zámku v potřebném rozsahu. Prostor není centrálně vytápěn. V zimním období (případně i chladnější letní sezóně) je možné na základě domluvy zajistit vytápění infra ohřívači.

Součástí pronájmu barokního sálu je i vstupní salon v přízemí zámku, zámecký průjezd a sociální zázemí. V případě potřeby lze jako zázemí sálu využít sousední místnost o rozměrech 8 x 8 m.

Kapacita sálu: 

Galavečeře (kulaté stoly) - 90 osob

Galaveřeře (kulaté stoly) s pódiem - 80 osob

Divadelní sezení - 130 osob

Konference - 60 osob

Módní přehlídka - 100 osob