Pronájmy

Areál Zámku Křinec nabízí mnoho unikátních prostor k uspořádání nejrůznějších typů akcí. 

Jsme správnou volbou pokud plánujete:

svatbu
konferenci
firemní večírek
oslavu narozenin
natáčení filmu, reklamy
módní přehlídku nebo focení


Prostory Zámku Křinec si můžete pronajmout jednotlivě nebo si je nakombinovat. Možností je mnoho. Neváhejte se nám ozvat. Velmi rádi se s vámi potkáme a přizpůsobíme nabídku podle vašich přání a představ. 


V případě zájmu o pronájem prostor pro pořádání vaší akce a cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat pomocí jednoduchého poptávkového formuláře níže.

Rádi s vámi probereme vaše představy, poskytneme plán prostor, domluvíme se na prohlídce a vypracujeme cenovou nabídku vám šitou na míru.


S kapacitou až 100 osob je konírna vhodná pro svatební hostiny, oslavy narozenin, malé koncerty, přednášky a další společenské a kulturní akce.


Nově zpřístupněný zámecký dvůr s více jak 250 let starým platanem nabízí ideální venkovní prostor pro soukromou akci. S kapacitou až 200 osob je vhodný pro kulturní akce typu divadlo, letní kino, oslavy pod širým nebem a mnohé další. 


Hnědý salonek

Salonek 1. patra zámku je využíván pro focení a je součástí svatebních příprav.


Zámecký průjezd je vstupní branou do Zámku Křinec. Tato podlouhlá obdélníková místnost propojuje veřejný zámecký park se soukromým dvorem. Prostor lze využít jako místo pro uvítání hostů, pro odpolední koktejl, jako odpočinkovou zónu i společenskou událost se slavnostní tabulí do tvaru T nebo I. 

Dva unikátní rokokové modré salonky s freskovou výmalbou jsou vhodné pro komorní svatební obřady do 18 osob a focení. 


Dvoupatrový barokní kamenný sál se štukovou výzdobou a vysvěcenou kaplí je využíván pro svatební obřady, koncerty, divadelní představení, hudební workshopy, módní přehlídky nebo filmovou a foto produkci.  


Kotelna

Bývalé kotelně jsme zachovali její industriální ráz a hlavní stěnu jsme očistili na původní zdivo. Vznikl velmi fotogenický prostor přiléhající ke konírně využívaný jako fotokoutek, odpočinková zóna, bar nebo rautovna. 


Vstupní salon

Vstupní salon je první místností, navazující na zámecký průjezd.  Je vhodný k uspořádání menších rautů, občerstvení nebo coffee breaků – díky přístupu do všech sálů prvního patra i možnosti odpočinku v průjezdu nebo venku ve dvoře.

Útulné prostory dvou místností zámecké kavárny v přízemí zámku s vybaveným barem pro menší akce  a oslavy do 30 osob. 


Zámecká jídelna 

Součást zámeckého 1. patra - Piano Nobile. Prostor pro focení a komorní akce typu mluvené slovo, literární čtení a podobné.


Zámeckou pekárnu je možné si pronajmout jako doplňkový prostor na větší akci. Při svatbách může sloužit například jako pánský koutek, případě jí lze využít jako fotogenické prostředí pro stylové svatební i jiné fotografie. V případě zájmu o pronájem prostor pro pořádání vaší akce nás neváhejte kontaktovat. Rádi s vámi probereme vaše představy, poskytneme plán prostor, domluvíme se na prohlídce a vypracujeme cenovou nabídku vám šitou na míru.

Kontakt

svatby / pronájmy / akce
Eva Harapesová
+420 725 511 335 / rezervace@reddal.cz