Eventy

Areál Zámku Křinec nabízí mnoho unikátních prostor k uspořádání nejrůznějších typů akcí. 

Jsme správnou volbou pokud plánujete:

svatbu
konferenci
firemní večírek
oslavu narozenin
natáčení filmu, reklamy
módní přehlídku nebo focení


Prostory Zámku Křinec si můžete pronajmout jednotlivě nebo si je nakombinovat. Možností je mnoho. Neváhejte se nám ozvat. Velmi rádi se s vámi potkáme a přizpůsobíme nabídku podle vašich přání a představ. 


S kapacitou až 100 osob je konírna vhodná pro svatební hostiny, oslavy narozenin, malé koncerty, přednášky a další společenské a kulturní akce.


Nově zpřístupněný zámecký dvůr s více jak 250 let starým platanem nabízí ideální venkovní prostor pro soukromou akci. S kapacitou až 200 osob je vhodný pro kulturní akce typu divadlo, letní kino, oslavy pod širým nebem a mnohé další. 

Unikátní prostor rokokových modrých salonků vhodný pro komorní svatební obřady do 18 osob. 


Dvoupatrový barokní kamenný sál se štukovou výzdobou a vysvěcenou kaplí je využíván pro svatební obřady, koncerty, divadelní představení, hudební workshopy, módní přehlídky nebo filmovou a foto produkci.  

Zámecká jídelna 

Součást zámeckého Piano Nobile, prostor pro focení a komorní akce typu mluvené slovo, literární čtení a podobné.


Zámeckou pekárnu je možné si pronajmout jako doplňkový prostor na větší akci. Při svatbách může sloužit například jako pánský koutek, případě jí lze využít jako fotogenické prostředí pro stylové svatební i jiné fotografie. 


V případě zájmu o pronájem prostor pro pořádání vaší akce nás neváhejte kontaktovat. Rádi s vámi probereme vaše představy, poskytneme plán prostor, domluvíme se na prohlídce a vypracujeme cenovou nabídku vám šitou na míru.

Kontakt

svatby / pronájmy / akce
Eva Harapesová
+420 725 511 335 / eva@reddal.cz