Zámek Křinec nabízí snoubencům mnoho možností, jak strávit svatební den. 

Díky variabilitě pronajímaných prostor, lze u nás mít svatbu nejen jako na zámku, ale i v uvolněném boho stylu, s nádechem retra nebo industriálu.

S kapacitou do 100 svatebních hostů, jen pouhých 50 minut od Prahy a 35 minut od Mladé Boleslavi naleznete svatební místo, které nabízí mnohem více, než byste čekali. 

Ubytování přímo na zámku je možné pro 6-8 osob ve stylovém zámeckém apartmá a pro dalších 40 osob v 5 minut autem vzdáleném hotelu.

Pronájem na víkendové svatby je možný od pátku do neděle, případně od čtvrtka do soboty. 

Pro sezónu 2025 je možné svatby uspořádat i ve všední den s pronájmem od úterý do čtvrtka. 


SVATEBNÍ NABÍDKA 

2025 

Svatební obřady na zámku probíhají každý pátek od 11 hodin. 

Cenovou nabídku svatebního obřadu si můžete stáhnout níže. 

Máte-li zájem o cenovou nabídku pro víkendovou svatbu s obřadem v sobotu, vyplňte, prosím, po kliknutí na tlačítko níže, jednoduchý poptávkový formulář. 


Reference

16.9.2023 - novomanželé Zákorovi

Pro naši svatbu jsme si vybrali zámek Křinec, protože se nám líbily zámecké salonky a velký platan venku. Chtěli jsme obřad venku a povedl se nám nádherný obřad ve stínu platanu. K novomanželskému focení nám byla k dispozici všechna místa zámku a navíc nám slečna Harapesová vyšla vstříc s trochu originálním přáním mít fotky i na půdě. Celý den nám byla nápomocna. Hosté nám výběr místa také moc chválili a celý den proběhl nad očekávání hladce a to i díky zázemí zámku.

2.9.2023   -   novomanželé Hánovi

O víkendu jsme měli na Zámku Křinec svatbu a bylo to kouzelné. Krásné prostory jak vevnitř tak venku. Obřad v barokním sále, focení v salóncích, hostina v konírně a prostor venku u starého platanu. S paní Harapesovou byla skvělá domluva a spolupráce, maximálně nám vyšla vstříc a pomohla s výběrem vybavení a dekorací. Poradila nám i skvělé ozkoušené dodavatele, díky kterým náš den D klapl na výbornou. Ještě jednou moc děkujeme. :)

22.7.2023   -    novomanželé Láskovi

Zámek Křinec je nádherné místo pro svatby, hosté nám výběr místa velice chválili. My jsme byli velice spokojeni. 


Přípravy


Svatební přípravy mohou probíhat u vás doma nebo přímo na místě svatby. Na Zámku Křinec máte pro tyto účely vyhrazeny 4 salonky patra Piano Nobile, kde se pohodlně připraví nevěsta, ženich, svědci i rodiče. 

Salonky jsou vybaveny zámeckým nábytkem, který lze využít i pro focení. Inventář je pro svatební přípravy doplněn o toaletku se zrcadlem pro nevěstu, barovou židličku a paravany, dle potřeby. 

K přípravám lze využít i stylové zámecké apartmá, kde můžete vy i vaši nejbližší strávit nejen svatební noc. 

"Může se stát, že budete mít obavy z focení příprav - ať už na zámku, nebo kdekoliv jinde. Ale památka z příprav vašeho krásného dne stojí za to, ať už máte na sobě svatební pyžámko, župánek, krásnou košilku, či svatební prádlo. Na všech místech, kde se konají svatby, se najde soukromí, kde můžete s fotografem strávit 10-15 minut při focení. Další variantou je přizvat své družičky, se kterými budete mít skvělou památku!" - Svatební Magazín Moliere


Obřad


Svatební obřad je na Zámku Křinec možné uspořádat v barokním sále, modrých saloncích, zámecké konírně nebo ve veřejnosti uzavřeném zámeckém dvoře

Každý prostor nabízí zcela ojedinělou atmosféru pro váš svatební den. Zahrnuje i stylové sezení, obřadní stolek pro oddávající a základní dekorace.

Oddávající a matrika sídlí přímo v Křinci. Doporučujeme si při jedné z vaší návštěv zámku domluvit schůzku i na úřadě a zjistit potřebné administrativní náležitosti. 

Církevní obřad

K baroknímu sálu náleží výklenek s kaplí a lze v něm tedy uspořádat i církevní obřad. 

Spolupracujeme s římskokatolickou farností McelyHostina


Prostory zámecké konírny pohodlně pohostí až 100 svatebních hostů v závislosti na prostorovém uspořádání. 

Exkluzivně lze po dohodě svatební hostinu uspořádat i v barokním sále.

Při volbě dodavatele cateringu doporučujeme vybírat firmy, které mají s pořádáním svatebních hostin v prostorách zámků zkušenosti.

"Poskytování cateringových služeb rozhodně nespočívá pouze v přípravě občerstvení. Organizace společenské události vyžaduje přítomnost zkušeného personálu, kdy každá z těchto osob tvoří pevně semknutý tým - ba přímo cateringovou rodinu. " - Jan Pošík, Zámecký CateringNovomanželské focení


Zámecké salonky patra Piano Nobile nebo naopak prostory s nádechem industriálu zajistí nezapomenutelnou atmosféru i vašim novomanželským fotografiím. 

Dle stylu a vybraných prostor vaší svatby doporučujeme zvolit i fotografa případně kameramana. Někteří z nich se specializují například na Fine Art, kdy umí podtrhnout typické zámecké prostory. 

Jiní fotografové preferují například více přírodní styl, který se bude skvěle vyjímat v prostorách zámeckého dvora, konírny nebo v případě obřadu v zámeckém parku.
Oslava


Zámecký dvůr je v letních dnech ideálním prostorem pro svatební oslavu. Vybízí k vytvoření různých zákoutí pro odpočinek i tanec, venkovní večerní raut nebo grilování. 

Zachovalé industriální prostory bývalé pekárny poskytnou příjemnou atmosféru "nejen" pánskému osazenstvu vaší svatby, stejně tak prostory bývalé kotelny se zachovalou fotogenickou kamennou stěnou. 

Nebojte se přicházet s různými nápady - zvlášť pokud máte kolem sebe kreativní lidi, kteří dokážou udělat zázraky a využít to, co místo nabízí. - Svatební Magazín Moliere

Vnitřní taneční parket a pokračování zábavy v pozdních hodinách zajistí stylové prostory zámecké konírny
Ubytování

Od léta 2023 je pro pohodlí novomanželů a nejbližších hostů k dispozici plně vybavený stylový zámecký apartmán. 

S dispozicí 3+1 nabídne ubytování ve dvou dvoulůžkových pokojích, jednom třílůžkovém s možností až jedné přistýlky. V apartmá se nachází plně vybavená koupelna se sprchovým koutem a vybavená kuchyňka s jídelním koutem. 

Novomanželské apartmá lze využít i k přípravám nevěsty či ženicha před svatebním obřadem. 

Více o ubytování na zámku naleznete zde

Cenová nabídka

Máte-li zájem o cenovou nabídku pro víkendovou svatbu, vyplňte, prosím, po kliknutí na tlačítko níže jednoduchý poptávkový formulář.