Svatby

Rezervace na sezónu 2023 otevřeny!Svatební obřad

Unikátní dvoupatrový sál Zámku Křinec s barokními štuky a renovovanou vysvěcenou zámeckou kaplí je ideálním místem pro Váš Velký den. Díky své hudební historii disponuje sál úžasnou akustikou, ve které Vaše "ano" bude rezonovat jako na žádném jiném místě.

Při svatebním obřadu vstupujete do zámku z parku nedávno rekonstruovaným kamenným portálem, procházíte průjezdem a halou, ze které vystoupáte po schodišti a vejdete do hlavního dvoupatrového sálu.

Nevěsta vstoupí do sálu z místnosti za dvoukřídlými dveřmi v zadní části a poté prochází skrze celý sál před zraky svatebčanů až k oltáři, kde na ní čeká ženich.

Celkový dojem barokního sálu s kaplí a jeho dispozice vytváří dokonalou atmosféru pro významný životní okamžik, jakým je svatební den.

Svatební obřad zahrnuje:

  • Pronájem zámeckého sálu a kaple (možnost i církevního obřadu)

  • Zapůjčení inventáře (nábytek) - židle na sezení až pro 44 osob, stolek pro oddávající
  • Zapůjčení dekorací pro vlastní výzdobu pronajatých interiérů (vstup, průjezd, schodiště a kaple) - stuhy, květiny, dobové rámy od obrazů, bílé štafle, stolky, stojany a další
  • Reprodukovaná hudba v průběhu svatebního obřadu dle Vašeho přání
  • Fotografování ve vybraných interiérech a exteriérech zámku

Cena: 10 000 Kč

Nabízíme i možnost uspořádání komorního obřadu (do 18 osob včetně oddávajících) v Modrých rokokových saloncích.

Cena základního balíčku pro svatební obřady rezervované pro sezónu 2022 je platná od 15. ledna 2021. Výsledná částka nad rámec základního balíčku se odvíjí od dalších požadovaných služeb. Veškeré služby a další požadavky je vhodné k Vaší spokojenosti domluvit na osobní schůzce.

Prostory kavárny v přízemí slouží k občerstvení svatebčanů před i po obřadu.

V případě zájmu o uspořádání svatebního obřadu či oslavy Vašeho velkého dne na našem zámku nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 725 511 335 nebo na emailu eva@reddal.cz.

Před rezervací termínu na Zámku Křinec doporučujeme ověřit si na matričním úřadě městyse Křinec (tel: +420 325 588 201), že vám budou ve vybraném termínu schopni zajistit obřad. 

Svatební hostina a party

V případě, že máte zájem uspořádat na Křineckém zámku celý svatební den včetně hostiny a party, více informací naleznete zde.