NOVINKY


V srpnu 2022 jsme pro vás dokončili opravu nových prostor pro pořádání svateb - hostiny a party!

Jsme velmi rádi, že jste v sobotu v hojném počtu dorazili na zámecké nádvoří a do konírny se zázemím a strávili s námi příjemné odpoledne. Již brzy se můžete těšit na další akce v těchto prostorách!

V sobotu 11. června se v zámeckém parku od 14 hodin uskuteční Den dětí, který je pořádán kulturní komisí ÚM Křinec ve spolupráci s Českým zahrádkářským svazem, Hasičským dobrovolným sborem, Sportovci a Střeleckou organizací AVZO.

Již 22.5.2022 se v zámeckém parku uskuteční jarní jarmark, který pořádá místní akční skupina SVATOJIŘSKÝ LES, z.s. za finanční podpory městyse Křinec. My budeme jeho součástí a stejně tak i zámecká kavárna, která si pro vás připravuje mnoho dobrot.

Věděli jste, že se u nás na zámku natáčelo již nespočet reklam, videoklipů a seriálů? Mezi poslední uskutečněné projekty můžeme zařadit videoklip Renného Danga a také jeden trailer na zatím tajný seriál, který by mohl být již brzy k vidění na platformě NETFLIX..

Tento víkend proběhla KOLAUDACE nově zrekonstruované konírny. Rekonstrukce trvala nějaký ten pátek, ale konečně je tu ta chvíle, kdy můžeme ukázat finální verzi. Vybavení a dekorace byly vybrány pro potřeby narozeninové oslavy.

Moc nás těší, že městys Křinec bude mít opět místo, kam si budou nejen návštěvníci zámku zajít na něco dobrého na zub! Kavárna bude po celý duben otevřena vždy každou sobotu a neděli od 12:00 do 17:00 a již v následujícím měsíci se můžete těšit na rozšířenou otevírací dobu a také speciální akce. Budeme moc rádi, pokud za námi dorazíte...