Objevte Zámek Křinec

24.02.2023

V sobotu  1. dubna proběhl první ročník akce Objevte Zámek Křinec. 

Široké veřejnosti jsme představili naše jedinečné historické prostory, které jsou ideální pro svatby, akce, oslavy, konference, divadelní představení i módní přehlídky. 

Podívejte se na videoreport od profesionálů z produkce Gradefilm níže. 

Během akce si návštěvníci prohlédli vyzdobené zámecké prostory květinami od Flowerseve  a konkrétní inventář a dekorace na akce z neVŠEdní půjčovny nainstalované do tématicky dekorovaných koutků. Nechyběla ani technologická novinka - 3D fotokoutek a DJ pult od Nozzeti a další fantastické vybavení a služby.

Na jednom místě se prezentovali naši fantastičtí dodavatelé, kteří vám usnadní uspořádání vlastní akce v našich prostorách. Akce byla zahájena welcome drinkem od skvělých Víno od Bodláků, návštěvníci ochutnali výborné jídlo od Cook or Die, zákusky a kávu od Mlsné Zrzky, prohlédli si grafiku od Ter Grygová, vyfotili se pod svatebním neonem od Bright&Shine nebo se nechali nalíčit od zkušené make-up artistky Isabely Lipovské. O kulturní zážitek se postaraly Pavla Štovíčková hrou na harfu a Michaela Haladová s tanečními ukázkami.  Foto a video záznam z této i z vaší příští akce akce vytvořili skvělí fotografové a kameramani z Gradefilm.

Celou galerii z této skvělé akce si můžete prohlédnout níže.