Objevte Zámek Křinec

24.02.2023

Přijďte se v sobotu 1. dubna 2023 inspirovat na Zámek Křinec. 

Je to skvělá příležitost jak poznat naše jedinečné historické prostory, které jsou ideální pro svatby, akce, oslavy, konference, divadelní představení i módní přehlídky. 

Během akce budete mít možnost prohlédnout si vyzdobené zámecké prostory květinami od Flowerseve pro vaší inspiraci a také konkrétní inventář a dekorace z neVŠEdní půjčovny, které pro účely pořádání akcí nabízíme. K dispozici budou tématicky dekorované koutky, chybět nebude ani technologická novinka - 3D fotokoutek a DJ pult od Nozzeti a další fantastické vybavení a služby.

Na jednom místě se seznámíte s našimi fantastickými dodavateli, kteří vám usnadní uspořádání vlastní akce v našich prostorách. Akce bude zahájena welcome drinkem od skvělých Víno od Bodláků, ochutnáte výborný catering od Cook or Die, zákusky a kávu od Mlsné Zrzky, okouknete grafiku od Ter Grygová, svatební neony od Bright&Shine nebo se necháte nalíčit od zkušené make-up artistky. O kulturní zážitek se postarají Pavla Štovíčková hrou na harfu a Michaela Haladová s partnerem tanečními ukázkami.  Záznam z této i z vaší příští akce akce vytvoří skvělí fotografové a kameramani z Gradefilm.

Zaručujeme vám, že budete ohromeni našimi krásnými historickými prostorami a tím, co nabízejí. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost. Přijeďte na Zámek Křinec zažít něco opravdu výjimečného!

Začínáme ve 13 hodin

Registrace zdarma na akci byly ukončeny

na místě bude možné zakoupit si vstupenku za 150 Kč