Sezóna 2023

04.01.2024

plná lásky, setkávání, kreativní tvorby, umění, jídla i pití


Přinášíme vám shrnutí toho nejlepšího, co se za loňský rok na Zámku Křinec událo. Připravili jsme pro vás na konci článku fotogalerii, která zachycuje nezapomenutelné okamžiky, které se u nás odehrály.

nová vizuální identita

Po patnácti letech jsme změnili logo a vizuální identitu Zámku Křinec. 

V loňském roce jsme zahájili novou zámeckou éru plnou svateb, prohlídek a soukromých i veřejných akcí a k tomu patří i profesionální prezentace našeho zámku. 

zámecké apartmá 

stylové ubytování s historickým nádechem

V roce 2023 se opět podařilo zrekonstruovat nové prostory Zámku Křinec. V nich tentokráte vzniklo první Zámecké apartmá. Tyto skvostné pokoje spojují dobový šarm s moderním komfortem a nabízí hostům jedinečný zážitek možnosti strávit noc na zámku. 

více o ubytování

jarní probouzení

Zahájení sezóny 2023 na Zámku Křinec bylo doopravdy něčím mimořádným, a to díky akci Objevte Zámek Křinec. 

Tato událost nebyla otevřená pouze veřejnosti, ale i profesionálům, kteří chtěli prozkoumat potenciál, který zámek nabízí pro různé události. Navštívilo nás více jak 200 zájemců z řad snoubenců i profesionálů v oboru a na místě se prezentovalo 15 skvělých dodavatelů pro vaše akce na Zámku Křinec.

návrat zámecké kavárny

Zámecká kavárna se stala opět součástí zámeckého provozu. V letní sezóně poskytovala příjemné zázemí pro cyklisty i návštěvníky zámku s posezením v zámeckém parku. Její stylové a útulné prostory posloužily i pro rodinné oslavy, soukromé akce a nezapomenutelné večery.

svatební horečka

Letní sezóna na Zámku Křinec byla neodmyslitelně spojena s romantikou a láskou. Jsme velmi rádi, že Zámek Křinec se stal oblíbeným a vyhledávaným místem pro svatební obřady i víkendové svatby a vážíme si každého páru, který si pro svůj velký den zvolil právě Zámek Křinec. 

více o svatbách

festival Zámecké léto v Křinci a prázdninové čtvrtky

V letních měsících jsme pro veřejnost každý čtvrtek zpřístupnili zámecký dvůr a připravili odpolední zábavu pro děti i dospělé. Mohli jste si zacvičit jógu na čerstvém vzduchu, zúčastnit se zábavných kvízů, opéct si špekáčky na ohni, pohrát si s dětmi nebo jen tak odpočívat na dece ve stínu majestátního platanu. 

Vrcholem letní sezóny se stal opět festival Zámecké léto v Křinci. Divadlo, jídlo a hudba se spojily v jedinečné symbióze a proměnily park i zámecká zákoutí v prostory plné života a umění.

více o festivalu

pestrý podzimní program

Podzim na Zámku Křinec přinesl neuvěřitelnou paletu tématických akcí pro děti i dospělé. 

Halloweenské dlabání dýní s noční tajemnou prohlídkou při svíčkách, degustace vín s netradiční ochutnávkou husy v lokši. I první zabijačkové hody pod platanem probudily chuťové buňky návštěvníků a tóny flašinetu i dobové kostýmované ukázky dotvořily dobovou atmosféru akce.  Součástí podzimního programu byly i kreativní tvořivé dílny pro děti i workshopy vázání podzimních a adventních věnců. 

Adventní sváteční atmosféru na zámku navodily bohaté víkendové adventní trhy a kulturní sezónu 2023 jsme uzavřeli vystoupením pěveckého sboru Hlahol a divadelním přestavením Divadla Tří. 

zámek ve světlech objektivů

Zámek Křinec se v loňském roce stal i centrem tvůrčího průmyslu. Po celý rok poskytoval jedinečné prostory pro focení svatebních editoriálů, párových i produktových focení, pro edukativní fotoworkshopy, nebo dokonce natáčení videoklipu pro Xindla X - Černý stíny.  

Jsme velmi rádi, že si prostory našeho zámku vybíráte pro své kreativní projekty!

Děkujeme!

Velké díky patří všem, kteří se stali součástí loňské zámecké sezóny. Našim drahým klientům, návštěvníkům, dodavatelům, a samozřejmě i celému zámeckému týmu. 

Bez vaší podpory by nebyla tato sezóna taková, jakou jsme společně prožili.

Teď nám dovolte si na pár týdnů odpočinout, načerpat novou inspiraci a připravit se na další kapitolu. Sezónu letošní otevíráme na Velikonoce a již brzy se můžete těšit na seznam akcí, které jsme pro vás připravili. Slibujeme, že to bude nezapomenutelný příběh plný dobrodružství, lásky a neopakovatelných zážitků!


to nejlepší z roku 2023