Zahájení zámecké sezóny

29.02.2024

Pokud už vyhlížíte další zámeckou sezonu a těšíte se jako my, jste tu správně. My totiž přes zimu nelenili a připravili jsme pro vás NA LETOŠEK SPOUSTU NOVINEK. 

Zapište si do diářů sobotu 30. března a přijďte se sami přesvědčit!

zahájení turistické sezony | sobota 30. března

KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY | NOVÉ EXPOZICE

Turistickou sezonu zahájíme otevřením zámku i s nově připravenými expozicemi, které navštívíte s průvodcem během komentovaných prohlídek. Zároveň jsme pro vás přichystali i nové upomínkové předměty, které zakoupíte v pokladně zámku.

11.00 | PROHLÍDKA ZÁMKU

14.00 | PROHLÍDKA ZÁMKU

16.00 | PROHLÍDKA ZÁMKU  

PŘEDNÁŠKA MAJITELE  O REKONSTRUKCI  ZÁMKU

Komentované prohlídky majitele zámku, pana Zdeňka Harapese, jsou oblíbeným zpestřením standardních prohlídek, ale ne vždy je prostor pro zodpovězení všech dotazů, a také víme, že chce spousta návštěvníků nahlédnout pod pokličku slastí i strastí člověka, co se rozhodne koupit zámek a na vlastní pěst ho spravovat a opravovat. 

Vyslyšeli jsme vaše volání a připravili pro vás JEDINEČNOU PŘEDNÁŠKU O REKONSTUKCI ZÁMKU přímo z úst pana majitele. Přednáška je MIMOŘÁDNÁ A NEBUDE SE OPAKOVAT, nenechte si tedy ujít příležitost zjistit, jak to při rekonstrukci památek chodí.

14.00 | PŘEDNÁŠKA MAJITELE O REKONSTRUKCI ZÁMKU

Vstupné 150 Kč.

ZAHÁJENÍ PROVOZU ZÁMECKÉ KAVÁRNY

Po celou sezonu můžete během prohlídkových dnů, kulturních akcí, ale i v jiné dny navštívit naši kavárnu a pochutnat si na výběrové kávě a jiných dobrotách. Během léta si bude možné objednat i piknikový koš.

10.00 - 17.00 | OTEVŘENÁ ZÁMECKÁ KAVÁRNA

Sledujte proto instagram kavárny, abyste byli o novinkách včas informováni.


Pokud byste chtěli nasát spíše jarní atmosféru, přijďte k nám i v neděli 31. 3. 2024 na akci JARO NA ZÁMKU KŘINEC!


TĚŠÍME SE NA VÁS!