Svatební Inspirace

boutique svatební veletrh

Zámek Křinec

12. října 2024 od 10 hodin


Nechejte se pohltit kouzlem svatební atmosféry v zámeckých prostorách. 
Jste na začátku plánování vaší dokonalé svatby nebo hledáte inspiraci pro váš velký den? Připojte se k nám na druhém ročníku Svatební Inspirace, kde objevíte vše potřebné pro vaši nezapomenutelnou svatbu.

Cena vstupenky v předprodeji 100 Kč


Pro koho je akce určena? 

Svatební Inspirace je ideální pro snoubence, rodiny, svatební koordinátory a všechny, kteří hledají nejnovější trendy a inspiraci v oblasti svatební módy, dekorací, fotografování, cateringu a mnoha dalšího.

Na tomto butikovém svatebním veletrhu získáte možnost přímé konzultace s dodavateli i provozovateli Zámku Křinec, prohlédnete si nazdobené svatební prostory v několika variantách, svatební inventář a dekorace a zasoutěžíte si o skvělé ceny!

Pomůžeme vám naplánovat svatbu vašich snů!

Co vás čeká?

Osobní setkání s dodavateli

S naší bohatou nabídkou dodavatelů a produktů najdete vše, co potřebujete ke skvělé svatbě na jednom místě. Získáte cenné rady a tipy od svatebních odborníků.

Inspirace

Objevíte nejnovější trendy ve svatební módě, dekoracích a službách. Navíc setkání s ostatními páry a sdílení tipů a nápadů na svatební den může být velmi inspirativní. 

Přehlídky, rozhovory a praktické workshopy

Užijte si živé hudební ukázky, praktický taneční workshop, tipy pro svatební účes a líčení a rozhovory se svatebními dodavateli.

Welcome drink, ochutnávka, fotokoutek a tombola

Při příchodu vás přivítáme sklenkou bublinek, ochutnáte skvělé svatební zákusky, vyfotíte se ve fotokoutku a zasoutěžíte si o skvělé ceny!

Svatební Inspirace na Zámku Křinec není jen veletrh, ale cesta k vaší dokonalé svatbě!

Budeme se na vás těšit!

S kým se setkáte?

tuto sekci připravujeme


Younmehub


Cook or Die


PZ Audio


AnnK Cello


Slavnostan


La Bellevie


Pavla Harfa


Svatby jako lusk


neVŠEdní půjčovna


Ter Grygová


První tanec


 a další...